Koncert jedna báseň

Kytarista | Básník | Písničkář                                             Tři koncerty v jeden večer

Tisková zpráva

Vypravte se na koncert hudby a poezie

Březen 2019, Mladá Boleslav


V sobotu 16. března 2019 se koná společný koncert tří různých osobností, žánrů a forem. Na jevišti se vystřídají kytarista, písničkář a básník, kteří publiku představí současnou vlastní tvorbu. Propojení hudby a autorského čtení poezie přináší zajímavý a barevný zážitek. Místem konání je společenský dům Lávka v Mladé Boleslavi.

Trochu netradičně se na pódiu v krátkých setech několikrát vystřídají všichni tři vystupující. Je to osvědčená taktika působící proti monotónnosti a pro záměrné vytváření kontrastů a nových paralel.

Kytarista Roman Hampacher koncertuje s Janou Koubkovou a podílí se na jejích nových projektech. Sám osciluje mezi rockem, blues a jazzem, tvoří vlastní skladby a osobitě interpretuje cover verze známých hitů. Aktuálně představí také písně z posledního sólového alba Baritóny. Jablonecký písničkář Jan Ostrov v duu s baskytaristou nabídne české texty ve folk-rockové podobě. Čtení autorské poezie je doménou třetího účinkujícího. Milan Wach představí své nejnovější básně i prózu, a také svou sbírku s názvem Stepi, kterou vydal v roce 2017.

Výstižný je podtitul Koncert jedna báseň, protože vyjadřuje spojení hudby a poezie. Výsledkem je svěží barevný koktejl a publikum zažije hned tři koncerty v jednom večeru.
Místo konání

Společenský dům Lávka

Dukelská 31
Mladá Boleslav

Koncert jedna báseň | 16. března 2019 | 18:00 hodin | Lávka, Mladá Boleslav

Vstupné dobrovolné.


Kontakt pro další informace o koncertuDalší informace a odkazy: www.106.cz

Tisková zpráva na webu: www.106.cz/tz.html